ARAMAK İSTEDİĞİNİZ FİRMAYI BULMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 Ara 
Ne Aramıştınız?
 

KÖROĞLU OTO RADYATÖR EGZOZ

Ara (542) 807-5746    Yol Tarifi
Oto Döşeme - Aksesuar,Oto Tamir - Bakim

Köroğlu egzoz 1970 yılında İrfan Yılmaz tarafından kurulmuştur. 2013 yılında babadan oğula Köroğlu Oto Radyatör Egzoz adı ile Murat Yılmaz devam etmekte. Firmamız en son teknolojileri kullanarak müşterilerine zamanında ve kaliteli ürün vermeyi hedefleyip çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. 

Sayfayı Paylaş
 • Genel Bilgiler

  Yetkili Kişi 1: MURAT YILMAZ
  Yetkili Kişi 2: İRFAN YILMAZ
  Telefon: (542) 807-5746
  Mobil Tel 1: (542) 807-5746
  E-Mail: koroglu@korkuteliburada.com
  Adres: Uzunoluk Mah. Sanayi Sit. 542 sok. no:9 Korkuteli/ANTALYA
  Puanla:
 • Hiç Yorum Yapılmamış...
  İlk Yorum Yapan Siz Olun!

  Yorum Yazın| Yorumdan Çıkın   

 • Iletişim Formu| IletisimFormudan Çıkın


   

  • Harita:
 • Yüklenmiş Video Bulunmamaktadır...

Firma Detay Bilgiler

Köroğlu egzoz 1970 yılında İrfan Yılmaz tarafından kurulmuştur. 2013 yılında babadan oğula Köroğlu Oto Radyatör Egzoz adı ile Murat Yılmaz devam etmekte. Firmamız en son teknolojileri kullanarak müşterilerine zamanında ve kaliteli ürün vermeyi hedefleyip çalışmalarına bu yönde devam etmektedir.  Radyatör-Lehim-Karter Kaynağı-İntercool Kaynağı-Alüminyum Krom Çelik Jant Kaynağı-Egzoz Partikül ve Katalizör Çözümleri ile  bir çok konuda  bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda tüm müşterilerimize verdiğimiz sürede ve istenilen kalitede ürün ve hizmet vermek müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak firmamızın ilkesi olmuştur.
Köroğlu Oto Radyatör Egzoz olarak hizmetlerimizde satış odaklı değil de, müşteri memnuniyetini baz alarak ve yine müşteri sorunlarına mazeret değil de hızlı ve kesin çözümler sunmak. Bu işi yaparken de  saygılı, güler yüzlü  ve  anlayışlı  iletişimler kurmak.
Kaliteli ürün ve tüm teknolojik yenilikleri kullanarak müşterilerimize en uygun ve en ekonomik ürünü üreterek hizmet vermektedir.