ARAMAK İSTEDİĞİNİZ FİRMAYI BULMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 Ara 
Ne Aramıştınız?
 

YALITIM DÜNYASI

Ara (536) 291-6232    Yol Tarifi
İnşaat Ustalığı ve Hizmetleri,Hizmet
İşimiz Gücümüz Yalıtım

Sıkma köpük bilinen adıyla sprey poliüretan köpük uygulaması yapan firmamız başta inşaat sektör olmak üzere temel’ den çatıya kadar bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Firmamız; çatı arası ve kiremit üstü,osb ters tavan,lambir,tank,buzhane,soğuk hava deposu,açık teras,mantarhane,perde beton,alçıpan üstü izolasyonu hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.  

Sayfayı Paylaş
 • Genel Bilgiler

  Yetkili Kişi 1: Yusuf KIZILSERT
  Telefon: (536) 291-6232
  Mobil Tel 1: (536) 291-6232
  E-Mail: yalitimdunyasi@korkuteliburada.com
  Adres: Aşağıpazar Mah.680 Sok.No:12/7 Korkuteli ANTALYA
  Puanla:
 • Hiç Yorum Yapılmamış...
  İlk Yorum Yapan Siz Olun!

  Yorum Yazın| Yorumdan Çıkın   

 • Iletişim Formu| IletisimFormudan Çıkın


   

  • Harita:
 • Yüklenmiş Video Bulunmamaktadır...

Firma Detay Bilgiler

İşimizle İlgili Genel Bilgiler ; 

    Sprey poliüretan köpük  uygulaması yapılacak yer temiz olması gerekmektedir .Sprey poliüretan köpük %100 mükemmel bir ısı yalıtımıdır. her yüzeye rahatlıkla uygulanabilir. Sprey poliüretan köpük uygulaması yapılan çatılar teraslar %60′ a varan enerji ve yakıt tasarrufu sağlar. Ayrıca Sprey poliüretan köpük acık teraslarda su yalıtımı görevinide yapmaktadır.

    Bununla birlikte ses yalıtımı uygulamaları için geliştirilen özel açık hücreli (%85 açık hücre) yapısı ile yüzey formu hangi şekilde olursa olsun hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yüzey formunu alarak kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı ve ses köprülerini yok ederek yapışır. Sprey poliüretan köpük  klasik ses yalıtımı uygulamaları karşısında iyi bir alternatiftir.
 

Firmamız; çatı arası , osb ters tavan, lambir , su tankı, buzhane,soğuk hava deposu, açık teras, mantarhane, perde beton, alçıpan, karavan, ve kiremit üstü izalasyonu hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.